جهت پیشنهادات کاربردی یا پژوهشی در استخراج مقاله از پایان نامه و همچنین جهت مشاوره پایان نامه و پروپوزال کارشناسی ارشد و دکتری در اهواز تماس بگیرید.

هدف از مشاوره پایان نامه ، تحقیق و تفحص در زمینه ای است که قبلا تحقیق نشده است بنابراین انتخاب موضوع پایان نامه بسیار مهم است زیرا در مواردی موضوعها قبلا بررسی شده و تحقیق در آن زمینه جنبه مناسبی ندارد مگر اینکه شرایط زمانی یا مکانی بحث تغییر کرده باشد.

در یک پروپوزال بیان مسئله یا ضرورت مشاوره تحقیق بسیار حائز اهمیت است . در این مورد شما باید ابتدا مختصری در مورد موضوع و یا زمینه های آن صحبت کرده و ضرورت مشاوره آن را بیان نمایید.در این مورد حتی الامکان نباید جانبداری کرد و باید حقیقت را مورد موشکافی قرار داد. پس از آن نوبت به برسی منابع و مقالاتی می رسد که در مورد موضوع ما وجود دارد. استفاده از منابع فارسی و انگلیسی در این مورد مهم می باشد و ذکر منابع نیز لازم است . سپس نوبت به مطالعه منابع و رسیدن به فرضیه ها و سوالاتی می رسد که به موضوع ما هدف داده و موجب می شود که با بررسی بیشتر و جمع آوری داده ها و پردازش آنها به سمت رد یا قبول نمودن فرضیه ها برویم. اهداف کلی و اهداف اختصاصی هر پایان نامه باید کاملا شیوا بیان شود ، این اهداف توصیفی، تحلیلی و کاربردی هستند. در یک پروپوزال بایستی سوالات تحقیق و فرضیات به روشنی مشخص شود. و سپس به برسی متغیرهایی بپردازیم که در مشاوره تحقیق ما نقش دارند. بعضی ازاین متغیرها مستقل و بعضی وابسته هستند . البته متغیرهایی نیز وجود دارند که موجب تاثیر بر سایر متغیرهای مستقل و وابسته می شوند. باید نقش این متغیرها و اثر آنها را نیز به طور کامل روشن ساخت. حالا نوبت به روش تحقیق می رسد. از روشهای توصیفی ، تحلیلی ، مشاوره ای و … برای شناسایی ابعاد تحقیق می توان بهره برد. مدت زمانی که این مطالعات طول می کشد نیز باید در مشاوره پایان نامه مد نظر داشت و در نوشتن پروپوزال نیز مشخص کرد که جدول زمانی گانت به این منظور طراحی می شود. در پایان نیز فهرست منابع و مآخذ هم فارسی و هم سایر زبانها مشخص می شود تا علاوه بر اینکه به تحقیق و پایان نامه شما جنبه رسمیت و مقبولیت می بخشد ، چنانچه دیگران نیز نیاز داشته باشند بتوانند در این خصوص مطالعات بیشتری مشاوره دهند. در مباحث آینده سعی می شود همین مطالب را به طور کامل توضیح داد تا روش نوشتن پایان نامه یا مشاوره پایان نامه را به خوبی درک نموده و بتوانید پایان نامه خود را مشاوره دهید.

جهت سفارش پاورپوینت کلیک کنید.

جهت انجام پروژه های پکت تریسر اینجا کلیک کنید.

 

همچنین شما می توانید خدمات سفارش انجام پروژه های پکت تریسر و خدمات سفارش پروژه برنامه نویسی و خدمات انجام پایان نامه و خدمات سفارش پاورپوینت و خدمات سفارش تایپ و خدمات فروش پسته و خدمات تایپ آنلاین و خدمات سفارش ترجمه و خدمات انجام پروژه برنامه نویسی و خدمات انجام SPSS و خدمات برنامه نویسی اندروید و خدمات سفارش انجام پاورپوینت را از ما درخواست نمایید.

کلمات کلیدی :

انجام پایان نامه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *