بیایید بدون تعارف سخن بگوییم، امروزه داشتن مقالات معتبر علمی همچون ISI و ISCدر مجلات معتبر داخلی و بین المللی برای دانشجویان کارشناسی، کارشناسی ارشد و صد البته دکتری (Ph.D) به منظور گرفتن بورس های تحصیلی داخلی و خارجی در مقاطع بالاتر و جذب هرچه بهتر در موقعیت های شغلی مناسب، از اهمیت ویژه ای برخوردار است. از طرفی داشتن این دست مقالات برای اساتید دانشگاه ها به منظور ارتقا هرچه بهتر از درجه  استادیاری به دانشیاری و از آن به استاد تمامی (پروفسورا) امری است واجب.

در همین راستا بگفته ی بسیاری از متخصیص این امر، نگارش یک مقاله خوب برای چاپ در ژورنال های معتبر داخلی و خارجی تنها 50% راه است، این درحالی است که وجود اشکال، جداول، گراف ها و نمودارهای بصری مناسب که بنوعی چکیده و سُلاله ی آن مقاله است 50% دیگر پروسه نگارش را تشکیل میدهد.موضوعی که مقاله نویسان داخلی ما از آن غافل بوده و متوجه نیستند که وجود یک شکل زیبا و مناسب با رزولوشن بالا میتواند ضریب اثر یا Impact Factor مقاله چاپی آنان را بین 0.5 تا 5 شماره بالا ببرد. برای اثبات این حرف کافی است به مقالات ژورنالهای معتبر با Impact Factor بالای 5 نگاهی بی اندازید تا ببینید این مجلات علاوه بر انتخاب مقالات حاوی عکس مناسب برای چاپ، خود نیز طراحان زبده ای برای مشاوره انجام امور گرافیکی و طراحی عکس در مجله استخدام کرده اند که بهترین مثال آن زیر مجموعه مجلات نیچر nature.com است:

طراحی عکس برای مقالات علمی یک حرفه ی تخصصی است و نیازمند داشتن دو دانش گرافیک و تحصیل علمی مرتبط با موضوع آن مقاله است تا در نهایت خروجی حاصله از کیفیت مطلوبی برخوردار گردد. متاسفانه اکثر طراحان اشکال مقالات علمی در ایران به دلیل نداشتن دانش علمی کافی در آن حوزه، علی رغم توانایی های فنی در طراحی اشکال گرافیکی با فتوشاب، آنچنان که باید و شاید از عهده طراحی اشکال مقالات علمی بر نمیایند.

این دقیقا همان گپ و خلأیی است که دلیل بوجود حضور ما را توجیه میکند، نبود گرافیک کار مقالات علمی!

تیم طراحی سایت ….. گروهی است متشکل از دانشجویان مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتری در رشته های مختلف فنی مهندسی، پزشکی، علوم پایه و … که با داشتن دانش طراحی عکس با فتوشاپ و سایر نرم افزارهای گرافیکی بعنوان یک هنر اضافی، بر آن است تا به شما خوبان در طراحی عکس مقالات علمی داخلی و خارجی تان کمک کند. این تیم به به سرپرستی “وحید لهراسبی” (دانشجوی دکتری تخصصی (Ph.D) دانشگاه علوم پزشکی ایران) با هدف مصور سازی مقالات علمی تشکیل شد. در زیر گزیده ای از نمونه کارهای ما را مشاهده مینماید:

جهت سفارش پاورپوینت کلیک کنید.

جهت انجام پروژه های پکت تریسر اینجا کلیک کنید.

 

همچنین شما می توانید خدمات سفارش انجام پروژه های پکت تریسر و خدمات سفارش پروژه برنامه نویسی و خدمات انجام پایان نامه و خدمات سفارش پاورپوینت و خدمات سفارش تایپ و خدمات فروش پسته و خدمات تایپ آنلاین و خدمات سفارش ترجمه و خدمات انجام پروژه برنامه نویسی و خدمات انجام SPSS و خدمات برنامه نویسی اندروید و خدمات سفارش انجام پاورپوینت را از ما درخواست نمایید.

کلمات کلیدی :

انجام پایان نامه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *