جهت رفع نقص و تصحیح پژوهشهای علوم انسانی و همچنین جهت مشاوره پایان نامه و پروپوزال کارشناسی ارشد و دکتری در سبزوار تماس بگیرید.

شیمی محاسباتی شاخه‌ای از دانش شیمی است که سعی در حل مسایل شیمی با کمک رایانه‌ها دارد. در این رشته از رایانه‌ها برای پیش‌بینی ساختار مولکولی، خواص مولکولی و واکنش‌های شیمیایی می‌شود. در این رشته از نتایج شیمی محض که در قالب برنامه‌های موثر کامپیوتری درآمده‌اند، برای محاسبه ساختار و خواص مولکول‌ها و جامدات استفاده می‌شود. درحالی‌که نتایج آن معمولاً کامل‌کننده اطلاعات به‌دست‌آمده از آزمایش‌های شیمیایی هستند اما در برخی موارد می‌تواند منجر به پیش‌بینی ءدیده‌های مشاهده‌نشده شیمیایی شود. از این رشته به‌گستردگی برای طراحی داروها و مواد نو استفاده می‌شود.  نرم افزار Gaussian قادر به پیش بینی خواص بسیاری از مولکول ها و واکنش ها می باشد.تئوری با مجموعه های پایه حاصل شده اند. نرم افزارGaussian قادر به پیش بینی خواص بسیاری از مولکول ها و واکنش ها می باشد.

.قابلیت های نرم افزار:

– محاسبه انرژی های مولکولی و ساختمان

– انرژی و ساختمان حالت های گذار فرکانس های ارتعاشی

– خواص ترمو شیمیایی ، انرژی واکنش

– مسیر واکنش ها

– اوربیتال های مولکولی

– پتانسیل الکترو استاتیک و دانسیته های الکترونی

– الکترون خواهی و پتانسیل یونیزاسیون

مشاوره و مشاوره پایان نامه ها در مقاطع دکترا و کارشناسی ارشد با اجرای محاسبات کوانتومی به ویژه با نرم افزار گاوسین در رشته های شیمی آلی ، شیمی معدنی ،شیمی فیزیک، رشته‌های فناوری نانو، فیریک، زیست‌شناسی

جهت سفارش پاورپوینت کلیک کنید.

جهت انجام پروژه های پکت تریسر اینجا کلیک کنید.

 

همچنین شما می توانید خدمات سفارش انجام پروژه های پکت تریسر و خدمات سفارش پروژه برنامه نویسی و خدمات انجام پایان نامه و خدمات سفارش پاورپوینت و خدمات سفارش تایپ و خدمات فروش پسته و خدمات تایپ آنلاین و خدمات سفارش ترجمه و خدمات انجام پروژه برنامه نویسی و خدمات انجام SPSS و خدمات برنامه نویسی اندروید و خدمات سفارش انجام پاورپوینت را از ما درخواست نمایید.

کلمات کلیدی :

انجام پایان نامه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *